گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

پیاده سازی سیستم تشخیص نفوذ در رایانش ابری با استفاده از الگوریتم ژنتیک درمتلب-matlab


قیمت قبلی : 37900  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 37900   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1770

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پیاده سازی بر اساس یک مقاله ISI از ژورنالهای Science Direct نوشته شده است. در این پیاده سازی عملیات تشخیص نفوذ بر اساس حملات و رفتارهای غیره عادی برخی از کاربران سودجو و مهاجمان صورت می گیرد. در شبیه سازی سیستم تشخیص نفوذ در رایانش ابری از الگوریتم ژنتیک استفاده شده است. الگوریتم ژنتیک در این سیستم اقدام به یافتن حملات صورت گرفته با استفاده از پروتکل TCP/IP می کند. پروژه فوق بسیار مناسب جهت ارائه دروس کارشناسی ارشد و حتی استفاده از آن به عنوان پیاده سازی پایان نامه های کارشناسی ارشد می باشد. مهمترین کاربرد این پروژه در زمینه تشخیص نفوذ در رایانش ابر بوده است. پروژه فوق دارای یک محیط کاربرد پسند می باشد و همچنین پس از اجرا آن، خروجی مورد نیاز نمایش داده می شود. کلیه کدهای نوشته شده دارای کامنت نیز می باشند.

امکانات اصلی پروژه :

از جمله مهمترین امکانات این پروژه در قسمت زیر تشریح شده است:
  1. امکان دانلود سورس کامل پروژه پس از خرید
  2. امکان دانلود خروجی های پروژه پس از خرید
  3. امکان دانلود رایگان دیتاست(در صورت وجود)
  4. کلیه کدهای نوشته شده کامنت گذاری شده اند
  5. امکان دانلود مقاله
  6. امکان دانلود یک داکیومنت کامل از تشریح کدها و نتایج

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پروژه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,پیاده سازی تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,شبیه سازی تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,دانلود رایگان تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,سورس تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,کد تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,آموزش تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,برنامه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,پروژه آماده تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,انجام تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,خرید پروژه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,پروژه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,پیاده سازی تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,شبیه سازی تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,دانلود رایگان تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,سورس تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,کد تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,آموزش تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,برنامه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,پروژه آماده تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,انجام تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,خرید پروژه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab, پروژه تشخیص حملات با متلب,پیاده سازی تشخیص حملات با متلب,شبیه سازی تشخیص حملات با متلب,دانلود رایگان تشخیص حملات با متلب,سورس تشخیص حملات با متلب,کد تشخیص حملات با متلب,آموزش تشخیص حملات با متلب,برنامه تشخیص حملات با متلب,پروژه آماده تشخیص حملات با متلب,انجام تشخیص حملات با متلب,خرید پروژه تشخیص حملات با متلب,پروژه تشخیص حملات با matlab,پیاده سازی تشخیص حملات با matlab,شبیه سازی تشخیص حملات با matlab,دانلود رایگان تشخیص حملات با matlab,سورس تشخیص حملات با matlab,کد تشخیص حملات با matlab,آموزش تشخیص حملات با matlab,برنامه تشخیص حملات با matlab,پروژه آماده تشخیص حملات با matlab,انجام تشخیص حملات با matlab,خرید پروژه تشخیص حملات با matlab