گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 1221
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1393
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 826288
   

پیاده سازی سیستم تشخیص نفوذ در رایانش ابری با استفاده از الگوریتم ژنتیک درمتلب-matlab


قیمت قبلی : 37900  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 37900   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 984

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پیاده سازی بر اساس یک مقاله ISI از ژورنالهای Science Direct نوشته شده است. در این پیاده سازی عملیات تشخیص نفوذ بر اساس حملات و رفتارهای غیره عادی برخی از کاربران سودجو و مهاجمان صورت می گیرد. در شبیه سازی سیستم تشخیص نفوذ در رایانش ابری از الگوریتم ژنتیک استفاده شده است. الگوریتم ژنتیک در این سیستم اقدام به یافتن حملات صورت گرفته با استفاده از پروتکل TCP/IP می کند. پروژه فوق بسیار مناسب جهت ارائه دروس کارشناسی ارشد و حتی استفاده از آن به عنوان پیاده سازی پایان نامه های کارشناسی ارشد می باشد. مهمترین کاربرد این پروژه در زمینه تشخیص نفوذ در رایانش ابر بوده است. پروژه فوق دارای یک محیط کاربرد پسند می باشد و همچنین پس از اجرا آن، خروجی مورد نیاز نمایش داده می شود. کلیه کدهای نوشته شده دارای کامنت نیز می باشند.
پروژه فوق همچنین دارای یک داکیومنت ;کامل از توضیحات کامل کدها و نتایج مربوطه می باشد. این پیاده سازی دارای یک سمینار 55 صفحه ای و با موضوع تشخیص نفوذ در محاسبات ابری با استفاده از الگوریتم ژنتیک است که میتوانید در دسته "سمینارهای کارشناسی ارشد" این سمینار را خریداری نمایید.
توضیحات تکمیلی تشخیص نفوذ:
امروزه تشخیص نفوذ و بدافزار یک حوزه جدید در علم محسوب شده و همواره یکی از مسائل مهم در خصوص امنیت اطلاعات به‌شمار می‌آید. روش‌های پیشرفته‌ای برای تشخیص نفوذ وجود دارد که از تکنیک‌های ایستا، خوشه‌بندی و یادگیری استفاده می‌کنند. با این حال این الگوریتم‌ها معمولاً دارای نرخ بالای نمونه‌های مثبت غلط بوده و یا دقت تشخیص آن‌ها پایین می‌باشد.
یکی از مشکلات اساسی در سیستم‌های تشخیص نفوذ پیچده‌تر شدن آن‌ها توسط تکنیک‌های مبهم‌سازی است که در این صورت مقابله با بدافزارها نیازمند تشخیص و تمایز میان بدافزار و نرم‌افزارهای قانونی است.
تشخیص بر اساس ناهنجاری
تشخیص بر اساس ناهنجاری از دانش خود در خصوص رفتارهای عادی یک برنامه استفاده کرده و در مورد ‌مخرب بودن رفتارهای برنامه تحت بررسی، تصمیم می‌گیرد. تشخیص براساس ناهنجاری معمولاً در دو فاز آموزش (یادگیری) و نظارت (تشخیص) رخ می‌دهد. طی فاز یادگیری تشخیص‌دهنده برای فراگیری رفتارهای عادی تلاش می‌کند. همچنین در این فاز تشخیص‌دهنده باید رفتارهای میزبان، فرایندهای تحت بررسی  (PUI) و ترکیبی از این دو را نیز بیاموزد. مزیت کلیدی تشخیص بر اساس ناهنجاری، توان آن در تشخیص حملات روز صفر  (حملات کاملاً جدید) است. در همین گزارش سوء استفاده روز صفر  توصیف می‌شود. مشابه سوء استفاده روز صفر، حملات روز صفر حملاتی هستند که تا پیش از این برای تشخیص دهنده بدافزار ناشناخته بوده‌اند. دو محدودیت اساسی این تکنیک عبارتند از:
- نرخ بالای هشدارهای نادرست
- پیچیدگی در تعیین ویژگی‌هایی که باید در فاز آموزش، فراگرفته شوند
تشخیص بر اساس ناهنجاری به سه روش ایستا، پویا و ترکیبی قابل انجام است.
تشخیص بر اساس ویژگی
تشخیص بر اساس ویژگی، نوعی از تشخیص بر اساس ناهنجاری است که برای کاهش نرخ بالای هشدارهای نادرست در تکنیک‌های تشخیص بر اساس ناهنجاری، تلاش می‌کند. این تکنیک به جای تلاش برای اجرای برنامه یا سیستم، برای برآوردن نیازمندی‌های برنامه یا سیستم تلاش می‌کند.
در فاز آموزش، مجموعه‌ای از قوانین که نمایان‌گر تمام رفتارهای معتبر هر برنامه برای سیستم حفاظت شده یا برنامه تحت بررسی است، قابل دستیابی می‌باشد.
محدودیت اصلی تشخیص بر اساس ناهنجاری، مجموعه رفتارهای معتبری است که سیستم باید به طور دقیق و کامل به نمایش بگذارد، که برای یک سیستم نسبتاً پیچیده، تصور دستیابی دقیق و کامل به مشخصات امری نشدنی است. حتی اگر  بتوان این مشخصات را برای یک سیستم به زبان طبیعی بیان کرد، بیان آن به فرم زبان ماشین کار بسیار دشواری است.
تشخیص بر اساس امضاء
امضاء، توالی بایت‌هایی که منحصربه‌فرد بوده و در داخل فایل اجرایی بدافزار موجود است. در روش تشخیص براساس امضا، بدافزارها توسط همین توالی‌های از پیش شناخته شده شناسایی می‌شوند. در واقع نمونه های تحت تجزیه و تحلیل، با امضاهای موجود در پایگاه داده‌های ضدبدافزار مقایسه شده و در صورت انطباق، به عنوان بدافزار شناخته می‌شوند.
مشکل اصلی در روش‌های مبتنی بر امضا، این است که متخصصان ضد بدافزار باید منتظر آسیب‌رسانی بدافزارهای ناشناخته بمانند تا پس از آن، از روی توالی بایت های موجود در بدافزار اجرا شده، امضا را تعریف کرده و سپس برای مقابله با آن راه حلی بیابند. همچنین اگر از تکنیک‌های مبهم‌سازی و بسته‌بندی به آن اشاره شد، در ایجاد بدافزار، استفاده شده باشد، آن‌گاه روش‌های مبتنی بر امضا قادر به شناسایی بدافزار نخواهند بود.

در صورت نیاز به تهیه پروژه مشابه، یا پیاده سازی پروژه ای در زمینه  متلب کافیست با شماره تماس درج شده در سایت یا از طریق ایمیل پشتیبانی و یا از طریق سفارش فوره پروژه(از این طریق توصیه می شود) اقدام نمایید. در کمتر از 30 دقیقه به درخواست شما پاسخ داده می شود.

امکانات اصلی پروژه :

از جمله مهمترین امکانات این پروژه در قسمت زیر تشریح شده است:
  1. امکان دانلود سورس کامل پروژه پس از خرید
  2. امکان دانلود خروجی های پروژه پس از خرید
  3. امکان دانلود رایگان دیتاست(در صورت وجود)
  4. کلیه کدهای نوشته شده کامنت گذاری شده اند
  5. امکان دانلود مقاله
  6. امکان دانلود یک داکیومنت کامل از تشریح کدها و نتایج

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پروژه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,پیاده سازی تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,شبیه سازی تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,دانلود رایگان تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,سورس تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,کد تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,آموزش تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,برنامه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,پروژه آماده تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,انجام تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,خرید پروژه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با متلب,پروژه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,پیاده سازی تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,شبیه سازی تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,دانلود رایگان تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,سورس تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,کد تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,آموزش تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,برنامه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,پروژه آماده تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,انجام تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab,خرید پروژه تشخیص نفوذ در رایانش ابر با matlab, پروژه تشخیص حملات با متلب,پیاده سازی تشخیص حملات با متلب,شبیه سازی تشخیص حملات با متلب,دانلود رایگان تشخیص حملات با متلب,سورس تشخیص حملات با متلب,کد تشخیص حملات با متلب,آموزش تشخیص حملات با متلب,برنامه تشخیص حملات با متلب,پروژه آماده تشخیص حملات با متلب,انجام تشخیص حملات با متلب,خرید پروژه تشخیص حملات با متلب,پروژه تشخیص حملات با matlab,پیاده سازی تشخیص حملات با matlab,شبیه سازی تشخیص حملات با matlab,دانلود رایگان تشخیص حملات با matlab,سورس تشخیص حملات با matlab,کد تشخیص حملات با matlab,آموزش تشخیص حملات با matlab,برنامه تشخیص حملات با matlab,پروژه آماده تشخیص حملات با matlab,انجام تشخیص حملات با matlab,خرید پروژه تشخیص حملات با matlab