گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

پیاده سازی مهاجرت زنده ماشین های مجازی در رایانش ابر با زبان جاوا


قیمت قبلی : 42500  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 42500   تومان
بانک : سایر بانک های اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 2737

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پروژه که با زبان برنامه نویسی جاوا نسخه نت بینس نوشته شده است از امکانات کلودسیم استفاده نموده و مهاجرت امن ماشین های مجازی در رایانش ابر را فراهم می سازد. این پروژه بسیار مناسب برای ارائه دروس و استفاده به عنوان فایل پیاده سازی پایان نامه های مربوطه در این زمینه است.

 مجازی سازی به مراکز داده این امکان را می‌دهد تا منابع محدود فیزیکی را بین سرورهای مختلف به اشتراک بگذارند. یکی از مهم‌ترین امکاناتی که به واسطه مجازی سازی در اختیار مدیران مراکز داده قرار می‌گیرد، قابلیت مهاجرت زنده سرورهای مجازی می باشد. مهاجرت زنده امکان انتقال سرورهای مجازی از یک بستر فیزیکی به بستر دیگر، بدون از کار افتادگی سرویس‌های ارائه شده را فراهم می‌نماید. مهاجرت زنده امکان توازن بارکار،‌ نگهداری سیستم/سخت افزار،‌ دسترس پذیری بالای خدمات،‌ تحرک پذیری شفاف و مدیریت یکپارچه را فراهم می آورد. مهاجرت ناامن زنده احتمال ریسک را بالابرده و نه تنها امنیت ماشین در حال مهاجرت بلکه امنیت کلیه سیستم های مهمان بر روی آن سرور فیزیکی را نیز دچار مخاطره می کند. حجم کاری زیاد ناشی از انتقال ماشین مجازی با استفاده از روش های موجود از یک سرور فیزیکی به سرور دیگر، سبب کاهش کیفیت سرویس‌های ارائه شده توسط سرور مجازی در حال انتقال می‌گردد. بنابراین ارائه یک روش ترکیبی با سربار کم و حفظ اطلاعات در حین انتقال جهت مهاجرت زنده ماشین مجازی ضروری است. کاهش مدت مهاجرت و تعداد صفحات ارسالی جزء راهکارهایی است که هزینه‌های مهاجرت زنده را کاهش می‌دهند. در این پایان نامه از یک روش ترکیبی و سه مرحله ای استفاده شده تا چالش هایی مانند سربار و زمان مهاجرت ماشین ها در رانش ابر را بهبود دهد. لذا با توجه به مطالعات انجام شده در این زمینه ترکیب روش های موجود می تواند معیارهای مهاجرت زنده ماشین های مجازی را بهبود دهد .

روش هاي متفاوتي جهت پياده سازي مهاجرت زنده ماشين مجازي در رایانش ابری وجود دارد كه پركاربردترين آن ها روش هاي پس كپي، پيش كپي و الگوريتم سه مرحله اي مي باشد. هر كدام از اين روش ها داراي مزايا و معايبي است كه لزوم بررسي آن ها را ضروري مي نمايد. بررسي هر كدام از اين رو ش ها در محيط آزمايش مهاجرت زنده ماشين مجازي نتايج متعددي را به همراه داشته است كه در این پژوهش نتایج بدست آمده از ترکیب روش های مهاجرت زنده با سایر روش ها را تا حدودی نمایش می دهیم. عدم قطع سرويس دهي تا زمان ارسال صفحات به طور كامل، زمان و حجم داده هاي ارسالي اندك، كاهش زمان از كارافتادگي، زمان كل مهاجرت و زمان تنزل در كارايي، انتقال داده هاي ديسك از مزايا و وجود خطاي نقص صفحه، حافظه سربار سيستم، افزايش نرخ مبادله فايل ثبت وقايع نسبت به نرخ رشد فايل، از معايب روش هاي مطالعه شده مي باشد. از بين روش هاي بررسي شده روش مهاجرت سه مرحله ای به دليل كاهش زمان از کار افتادگی و تحمل پذيري در برابر خرابي در ماشين مقصد و سربار كم تر از كارايي بيش تري برخوردار است. در نهایت در اين رساله مفاهيم، كاربردها و روش تلفیقی مهاجرت زنده ماشين مجازي به همراه نتایج بدست آمده از شبیه سازی معرفی می گردد.

امکانات اصلی پروژه :

  1. امکان دانلود دیتاست ها
  2. امکان دانلود سورس تهیه شده با جاوا(نسخه نت بینس) پس از خرید
  3. تحویل توضیحات کدهای نوشته شده
  4. تحویل خروجی و دموی اجرا شده

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

ماشین های مجازی ، مهاجرت زنده ، مجازی سازی ، مهاجرت نا امن، پروژه مهاجرت زنده، سورس پروژه مهاجرت زنده، شبیه سازی پروژه مهاجرت زنده، پیاده سازی پروژه مهاجرت زنده، پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی، سورس پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی ، شبیه سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی، پیاده سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی، پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی در ابر، سورس پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی در ابر، شبیه سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی در ابر ، پیاده سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی در ابر، پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با کلود سیم، سورس پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با کلود سیم، شبیه سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با کلود سیم، پیاده سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با کلود سیم، پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با cloudsim، سورس پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با cloudsim، شبیه سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با cloudsim، پیاده سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با cloudsim، پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با java، سورس پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با java، شبیه سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با java، پیاده سازی پروژه مهاجرت زنده ماشین مجازی با java، کلود سیم، جاوا، مهاجرت امن، مهاجرت زنده ماشین مجازی، پروژه دانشجویی، انجام پروژه دانشجویی، ناب پروژه