گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 958
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 236
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 4,217,575
   

دیتاست ضایعات MS در تصاویر MRI


قیمت قبلی : 39000  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 39000   تومان
بانک : سایر بانک های اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 3258

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این دیتاست مجموعه ای از تصاویر مربوط به ضایعات MS در تصاویر MRI مغز را ارائه می کند. این دیتاست استاندارد بوده و از سایت معتبر دانلود شده است. آدرس سایت پس از خرید محصول به شما ارائه می گردد.

 به منظور دسترسی به تصاویر MRI  مغز افراد سالم و بیمار از دو پایگاه داده رایگان و قابل دسترسی MS-100, ISB-21 استفاده می شود. پایگاه داده MS-100 متعلق به موسسه تصویربرداری مغزی بیماری MS می باشد. این پایگاه داده متعلق به کشور ایالات متحده آمریکا بوده و دربرگیرنده تصاویر MRI مغز بیماران مبتلا به MS از ۶۳ موسسه زیر مجموعه در ایالات متحده و کانادا می باشد. سن افراد مبتلا به MS در این پایگاه داده بین ۵۵ تا ۹۴ می باشد. تصاویر این پایگاه داده به ۴ زیر گروه MS-100 تا  MS-104 بسته به نوع تصاویر مورد استفاده انواع آزمایشات تقسیم می‌شود. در این پژوهش از زیرگروه ADNI-100 که دربرگیرنده تصاویر MRI  مغز افراد مبتلا به MS می باشد استفاده خواهیم نمود، لازم به ذکر است که بودجه 5 سالانه این زیرگروه در حدود ۴۰ میلیون دلار برآورد شده است.

 پایگاه داده دیگر قابل دسترسی برای عموم، ISB-21 می باشد. پایگاه داده مختص تصاویر MRI بوده و  دربرگیرنده تصاویر مغز افراد سالم و مبتلا به MS بالای ۶۰ سال می باشد. در این پایگاه داده برای هر فرد ۳ یا ۴ تصویر و دسته داده موجود است. این پایگاه داده در برگیرنده تصاویر MRI مغز ۴۱۶ نفر بوده 100 نفر از این افراد مبتلا به بیماری MS می باشند. در این پایگاه داده، فرد MS فردی است که در آزمون زوال عقلی کلینیکی یا CDR دارای امتیاز CDR برابر یک باشد و فرد سالم نیز به فردی گفته می­شوند که امتیاز CDR وی برابر با صفر باشد.

 با خرید این محصول می توانید دیتاست تصویری ضایعات MS در تصاویر MRI مغزی را به صورت مستقیم بلافاصله پس از خرید دریافت نمایید.

امکانات اصلی پروژه :

- امکان دانلود تصاویر دیتاست

- امکان دانود فایل داکیومنت دیتاست بصورت word , PDF

- لازم به ذکر است که پروژه تشخیص ضایعات MS در تصاویر MRI با استفاده از الگوریتم های KNN، الگوریتم MLP، الگوریتم SVM و الگوریتم شبکه عصبی عمیق در سایت موجود می باشد که می توانید خریداری نمایید.

 

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

ضایعات MS,دیتاست ضایعات MS,مجموعه داده ضایعات MS,داده های ضایعات MS,دانلود دیتاست ضایعات MS,ضایعات MS در تصویر MRI مغزی,دیتاست ضایعات MS در تصویر MRI مغزی,مجموعه داده ضایعات MS در تصویر MRI مغزی,داده های ضایعات MS در تصویر MRI مغزی,دانلود دیتاست ضایعات MS در تصویر MRI مغزی