گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 2,537
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 3,615
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 2,495,420
   

پیش بینی بار مصرفی برق بروی داده های خوشه بندی شده با الگوریتم ARIMA در نرم افزار SPSS


قیمت قبلی : 24300  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 24300   تومان
بانک : Excel
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1927

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

در این پروژه که با نرم افزار SPSS آماری تهیه شده است، عملیات پیش بینی بار مصرفی برق با استفاده از الگوریتم ARIMA انجام شده است. ورودی مسئله دیتاست بار مصرفی مربوط به یک سال بوده و عملیات پیش بینی با استفاده از الگوریتم ARIMA صورت گرفته و در نهایت بار مصرفی مربوط به یک ساعت، یک روز یا یک هفته پیش بینی شده و در قالب یک فایل اکسل همراه با عدد پیش بینی شده به خروجی ارسال می کند.

روش کار بدین صورت است که دیتاست بار مصرفی برق مربوط به یک سال به مدل وارد شده و با استفاده از الگوریتم ARIMA مدل مورد نظر ساخته می شود. پس از تولید مدل مربوطه داده های مرتبط به یک روز جهت پیش بینی به مدل وارد می شود و در آخر نیز میزان بار مصرفی پیش بینی شده مربوط به آن روز که 24 ساعت است را نمایش می دهد.پروژه تهیه شده به گونه ای است که داده های مربوط به عنوان ورودی در قالب فایل اکسل به شبیه سازی وارد شده و خروجی مورد مورد نظر با مقادیر پیش بینی شده و در قالب فایل اکسل تولید می گردد. لازم به ذکر است که این پروژه نیز شامل یک فایل نتیجه است که نتایج مربوط به پیش بینی را انجام داده و با روشهای دیگر مورد مقایسه قرار داده است.

تفاوت این پروژه با نمونه قبلی از همین پروژه که در وب سایت موجود است این است که این شبیه سازی بروی داده های خوشه بندی شده انجام شده و پیش بینی مطلوب تری را دارد.

کلیه سفارشات مدل سازی و پروژه های مربوطه به نرم افزار داده کاوی SPSS Modeller , SPSS Statistical  در کلیه سطوح علمی پذیرفته می شود.

 

امکانات اصلی پروژه :

  1. امکان دانلود سورس اصلی با SPSS
  2. امکان دانلود دیتاست بارهای مصرفی
  3. ارائه سورس و خروجی های مربوطه به صورت فایل های SPSS


  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

سورس الگوریتم ARIMA در SPSS, دانلود الگوریتم ARIMA در SPSS, پروژه الگوریتم ARIMA در SPSS, پروژه پیش بینی با الگوریتم ARIMA در SPSS, الگوریتم ARIMA در SPSS, الگوریتم الگوریتم ARIMA, آموزش ساخت الگوریتم ARIMA در SPSS, پیش بینی بار مصرفی با الگوریتم ARIMA, آموزش پیش بینی بار مصرفی, پیش بینی بار مصرفی, الگوریتم ARIMA, الگوریتم ARIMA, ناب پروژه, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, پروژه دانشجویی