گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

شبیه سازی Spell Checker با استفاده از روشهای متن کاوی


قیمت قبلی : 26500  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 26500   تومان
بانک : NotePad
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1317

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

هدف اصلی این پروژه که با زبان برنامه نویسی سی شارپ تهیه شده است این است که یک دیتاست بزرگ حاوی جملات درست و غلط هم از لحاظ معنایی و هم از لحاظ املایی را دریافت میکند، کلیه کلمات اضافه، کلمات غلط و کلمات درست را شناسایی کرده و بررسی می کند که کدام کلمات غلط املایی و معنایی دارند و معادل درست آنها را پیش بینی کرده و پیشنهاد میکند. این عملیات با استفاده از عملیات متن کاوی صورت می گیرد.

از اوایل سال 1960 به بعد، محققان روشهای مختلفی را برای تشخیص کلمات اشتباه در متون الکترونیکی در حال اجرا طراحی کرده اند. یک Spell Checker یک برنامه کاربردی، یک تابع یا یک نرم افزاری است که صحت املای یک کلمه داده شده را بر اساس مجموعه ای زبان ها بدست می آورد. Spell Checker نیز میتواند به عنوان یک برنامه مستقل یا بخشی از یک برنامه بزرگتر یا بعنوان یک پردازشگر متن، موتور جستجوگر یا یک گیرنده ایمیل باشد.

مراحل Spell Checker به شرح زیر است:

-         پیمایش بلاک متون و استخراج کلمات خاص

-         مقایسه هر کلمه استخراج شده با کلمات شناخته شده که دریک فایل دیکشنری از کلماتی که به درستی spell  شده اند.

-         برای بدست آوردن شکلهای دیگری از کلمات مورد استفاده در حالات مختلف دستوری الگوریتم های مورفولوژیکی نیز ممکن است اعمال شود.

-         مشخص کردن کلمات نادرست و ارائه کلمات درست به کاربر

-         باید در نظر داشت که برخی از Spell Checker در صورتی که در تنظیمات گزینه مورد نظر را فعال کرد، به صورت خودکار غلط های املایی را شناسایی و تصحیح می کنند.

در این تمرین، یک Spell Checker تولید می گردد که دارای سه ماژول اصلی است.

  1. مدل سازی زبان

در این ماژول، باید یک مدل زبانی bigram را برای برآورد  احتمال ترتیب کلماتی که در فایل متنی English_corpus.txt وجود دارد تولید شود.(فایل English_corpus.txt به پیوست تمرین است). در این ماژول سه فاز زیر وجود دارد:

-         یافتن مترادفات هر کلمه ای که در فایل English_corpus.txt وجود دارد.(جهت یافتن مترادف های هر کلمه شما باید از WordNet استفاده کنید).

-         تبدیل کلیه کلمات موجود در English_corpus.txt به stem(جهت یافتن یک استم شما باید از WordNet استفاده کنید)

-         برای هر جفت کلمات A , B، می بایست احتمال مشابهت A , B را به صورت P(A|B) محاسبه نمود. شما باید تعداد تکرار کلمه را در corpus محاسبه کنید. وقتی شما بدنبال یافتن تعداد تکرار یک کلمه مثل A هستید، نباید تفاوت بین A و مترادف هایش را نیز در نظر بگیرید.

 

  1. شناسایی غلطهای املایی

در این مرحله می بایست لغاتی را که در دیکشنری وجود ندارد شناسایی نموده و نمایش داد. لازم به ذکر است که برخی از لغاط در این قسمت که به صورت اسم ارائه شده اند همانند نرم افزار آفیس وورد به عنوان لغات اشتباه شناسایی می شوند.

 

  1. تصحیح غلط های املایی

این ماژول دارای دو مرحله است:

-         تولید کاندیدای درست میتنی بر 4 تغییرات اساسی : اضافه، حذف، تعویض و یا جابجایی با یک ویرایش از راه دور(توجه شود که نامزدهای درست کلماتی واقعی هستند که شبیه به کلمه غلط هستند).

کاندیداهایی را انتخاب کنید که دارای احتمال شباهت بیشتری دارند. در این قسمت نیاز به فایل دیکشنری است. در روش پیشنهادی ما کاندیداهایی که دارای میزان شباهت بالای 80% است انتخاب می گردد.

امکانات اصلی پروژه :

  1. تحویل یک داکیومنت کامل از توضیحات مورد نیاز و نجوه اجرا همراه با نتایج مربوطه
  2. امکان دانلود دیتاست ها
  3. امکان دانلود سورس تهیه شده با سی شارپ پس از خرید
  4. تحویل توضیحات کدهای نوشته شده
  5. تحویل خروجی و دموی اجرا شده

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

متن کاوی بروی داده متنی, پروژه متن کاوی بروی داده متنی, سورس متن کاوی بروی داده متنی, دانلود متن کاوی بروی داده متنی, آموزش متن کاوی بروی داده متنی, پروژه متن کاوی بروی داده متنی, با سی شارپ, متن کاوی با سی شارپ, متن کاوی با C#, متن کاوی دیتاست بیماری در رپید ماینر, پروژه spell checker, الگوریتم spell checker در سی شارپ, دانلود پروژه spell checker, پیاده سازی پروژه spell checker با سی شارپ, سورس پروژه spell checker با سی شارپ, دانلود سورس پروژه spell checker, شبیه سازی پروژه spell checker, پروژه تشخیص کلمات اشتباه در سی شارپ, دانلود پروژه تشخیص کلمات اشتباه در C#, , سورس پروژه تشخیص کلمات اشتباه، شبیه سازی پروژه تشخیص کلمات اشتباه, پیاده سازی پروژه تشخیص کلمات اشتباه, پروژه بررسی گرامر جملات در سی شارپ, دانلود بررسی گرامر جملات در C#, , سورس بررسی گرامر جملات ، شبیه سازی پروژه بررسی گرامر جملات, پیاده سازی پروژه بررسی گرامر جملات, ناب پروژه, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, پروژه دانشجویی, پروژه متن کاوی, دانلود پروژه متن کاوی, سورس پروژه text mining