گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 6
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 295
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 336
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 4,061,510
   

پروژه کاهش مصررف انرژی در شبکه های حسگر بیسیم(WSN) با استفاده از الگوریتم لکونی مورچگان در متلب(پیاده سازی مقاله 2017)


قیمت قبلی : 55000  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 55000   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 2766

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

بطور کلی از مهم ترین اهداف این پیاده سازی که در زبان برنامه نویسی Matlab نوشته شده است این است که با کمک الگوریتم بهینه سازی لکونی مورچگان توان مصرف انرژی نودها و درنهایت افزایش نرخ بقاء شیکه های حسگر بیسیم را بهبود بخشید. در این پروژه تعداد نور ها و ابعاد شبکه و غیره به صورت ورودی مسئله تعین شده و با کمک الگوریتم لکونی مورچگان اقدام به چیدمان بهینه گره ها در شبکه و در نهایت به مصرف انرژی گره ها را بهبود میدهد. امروزه در خواست مبحث مصرف انرژی، زمان اجرای وظایف در مدت کوتاه و معیارSpeedup  در شبکه هاب حسگر بیسیم بسیار مورد استفاده قرار گرفته و ایده های مختلفی نیز جهت بهبود این معیار ها ارائه میگردد.

از طرفی ارائه یک الگوریتم مطمئن و کارامد در این زمینه تبدیل به یک بالش یزرگ شده است. بنابراین در پروژه با بکارگیری الگوریتم لکونی مورچگان، معیار های مصرف انرژی، زمان اجرای وظایف به تکرار نود های متفاوت و Speedup مورد برسی قرار گرفته است. در این پروژه هر معیار دارای یک نمودار خطی است که تغییرات هر پارامتر به ازای نور های مختلف را نشان میدهد.

استفاده از سورس و نتایج این پروژه میتواند هم در زمینه مقایسه نتایج بدست آمده با سایر روش ها جهت تدوین و نگارش یک مقاله جدید، نوشتن فصل 4پایان نامه کارشناس ارشد، پروژه های درسی هوش مصنوعی، شبکه و غیره بسیار موثر واقع شود.

از جمله مهمترین قابلیت هایی که این پروژه و سورس کد دارد این است که محدودیتی برای تعیین تعداد نود ها وجود ندارد و با تعداد یک میلیارد نود نیز مورد تست و بررسی قرار گرفته و همچنان نتایج مطلوبی را به ارئه می دهد. بنابر این به راحتی میتوان تعداد نود ها را افزایش داده یا کاهش یابد.

لازم به ذکر است که سایر الگوریتم های بهینه سازی و فراابتکاری مثل PSO، الگوریتم AG یا لکونی مورچگان، الگوریتم بهینه سازی  لکونی مورچگان، الگوریتم زنبور عسل و غیره نیز موجود بوده که در صورت نیاز میتوانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته یا در سایت جست و جو کنید.  همرا این پروژه ودر قسمت دانلود دمو پروژه نیز یک مقاله معتبر از سایت Springer وجود دارد. کار بران عزیز میتوانند مقاله را دانلود نموده و جهت ارائه های درسی خود استفاده نمایند.

امکانات اصلی پروژه :

abortion pill online

abortion pill online read here

1.       دانلود سورس نوشته شده در متلب به صورت کامل

2.       دانلود مقاله بیس

3.       دانلود فیلم آموزشی(برای این پروژه یک فیلم آموزشی از نمونه اجرا تهیه شده است)

4.       دانلود خروجی های برنامه در قالب نمودار و تصاویر مرتبط در یک پوشه جداگانه

5.       تحویل کامنت های کدها

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پروژه کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,پیاده سازی کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,شبیه سازی کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,دانلود رایگان کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,سورس کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,کد کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,آموزش کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,برنامه کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,پروژه آماده کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,انجام کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,خرید پروژه کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در متلب,پروژه کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,پیاده سازی کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,شبیه سازی کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,دانلود رایگان کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,سورس کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,کد کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,آموزش کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,برنامه کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,پروژه آماده کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,انجام کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB,خرید پروژه کاهش مصرف انرژی با لکونی مورچگان در MATLAB