گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

پیاده سازی پروتکل امنیتی VCA در شبکه حسگر بی سیم – پیاده سازی مقاله 2014 - ارشد


قیمت قبلی : 62500  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 62500   تومان
بانک : سایر بانک های اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1363

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پروژه پروتکل امنیتی Virtual Certificate Authority مربوط به مقاله ای از سال 2014 و با استفاده از سی شارپ را پیاده سازی میکند. پروژه فوق مربوط به درس شبکه پیشرفته یا سیستم عامل و غیره در مقطع کارشناسی ارشد است. پروژه پروتکل امنیتی VCA یک رابط گرافیکی کاربر پسند دارد که ارتباط و پیامهای رد و بدل شده بین گره های موجود در شبکه را به صورت واضح و مرحله به مرحله نشان میدهد.

چکیده

شبکه های حسکر بی سیم به صورت پیوسته در حال رشد میباشند. بنابراین آنها نیاز به مکانیزم امنیتی موثری دارند. شبکه حسگر بی سیم شامل تعداد زیادی نودهای حسگر یا SN هستند . در مسیر انتقال داده ها از یک نود به نود دیگری ، تکنیکهای امنیتی زیادی مورد استفاده هستند.  اما امن کردن شبکه حسگر بی سیم در موبایل کار بسیار مشکلی میباشد. بطوریکه با تجزیه و تحلیل مسائل امنیتی بوجود آمده سعی میشود تا به وسیله یکپارچه سازی شبکه حسگر بی سیم با شبکه موبایل مشکل را حل کرد. این کار ما را قادر میسازد تا کاربردهای مختلفی را مبتنی بر شبکه موبایلی که مورد حمله قرار گرفته است تجربه کنیم. روشهای امنیتی مبتنی بر شبکه های موبایل به منظور افزایش طول عمر شبکه های حسگر بی سیم و ترکیب هر دو شبکه رو به افزایش میباشند. این مقاله مکانیزمی را فراهم میکند که اجازه میدهد یک گره حسگر در سرتاسر چندین شبکه حسگر بی سیم حرکت کند. تکنیک مدیریت کلید ارائه شده یک اهراز هویت امن را با استفاده از Virtual Certificate Authority (VCA) فراهم میسازد .. این تکنیک یک راه حل برای غلبه بر تامین امنیت شبکه ها ارائه میکند.

مقدمه

شبکه حسگر بی سیم شامل تعدادی گره حسگر میباشد که محدودیتهایی از جمله مکان ذخیره سازی، انرژی و توان محاسباتی دارند ، و میتواند دیتا را در محیط توزیع شده ای جمع آوری کند و آنگاه پردازش کند و داده ها را به کاربران انتقال دهد. شبکه حسگر بی سیم کاربردهای بسیار زیادی از جمله در زمینه کنترلهای مسکونی ، کنترل صنعتی ، نظارت بر بیماری و مدیریت دارایها و ... دارد.

بنا بر این انگیزه ما این هست که مزایای بیشتری به شبکه های حسگر بی سیم و شبکه های موبایل اعمال کنیم. ما یک روش موثر و پروتکل احراز هویت امن را بین نود های حسگر و شبکه موبایل بنام VCA ارئه کردیم. روش مطرح شده توسط ما در مورد چگونگی کاهش مصرف انرژی و انتقال پیام ناکارآمد در شبکه حسگر بی سیم کاربرد دارد.

این پروژه مناسب درسهای شبکه های پیشرفته، سیستم عامل، پروژه های پایانی کارشناسی و سایر دروس مرتبط میباشد. 

امکانات اصلی پروژه :

generico cialis sandoz

cialis online

  1. پیاده سازی یک مقاله برای سال 2014 با موضوع یک پروتکل امنیتی بنام VCA با زبان برنامه نویسی سی شارپ
  2. یک داکیومنت 13 صفحه ای از شرح کامل پیاده سازی و نحوه عملکرد پروتکل امنیتی VCA
  3. کلیه کدهای نوشته شده با سی شارپ دارای کامنت گذاری یا توضیحات میباشد.

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پیاده سازی پروتکل امنیت در شبکه, شبیه سازی پروتکل امنیتی, پروتکل امنیتی در شبکه, شبیه ساز پروتکل VCA در شبکه, شبیه سازی VCA با سی شارپ, پروتکل امنیتی در wsn, شبیه سازی مقاله امنیت, مقاله پروتکل امنیتی در شبکه, پیاده سازی پروتکل با C#, سورس پروژه پروتکل امنیتی, پروتکل VCA, پروتکل امنیتی در شبکه پیشرفته, شبیه سازی مقاله شبکه, پیاده سازی پروتکل, پروژه دانشجویی, ناب پروژه