گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

مقاله و ترجمه یک الگوریتم ژنتیک موازی مبتنی بر هادوپ برای تولید خودکار مجموعه های تست Junit - ارائه درس الگوریتمهای موازی ارشد


قیمت قبلی : 20200  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 20200   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1246

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

در  این قسمت چکیده و فهرستی از مطالب قرار داده شده است :

تست نرم افزار نشان دهنده یکی از مهمترین  مسائل کاوشی در  زمینه های کاربردی با استفاده از تکنیک های مبتنی بر جستجوی میباشد. در واقع طیف وسیعی از مشکلات testing وجود دارند، مثل تست ساختاری(استاتیک و دینامیک)، تست کاربردی، تست غیر کاربردی، تست جهشی ، تست آزمون اولویت بندی، و غیره (برای بررسی بیشتر مراجعه کنید به [31]) . با وجود همه این تلاشها ، در تاریخ ، نرم افزار تست  مبتنی بر جستجو یا (SBST) در صنعت محدودیتهایی پیدا کرده است [7] [25] . یکی از فیلدهای دیگر نرم افزارهای مهندسی مبتنی بر جستجو این هست که زمانی که مشکلات بزرگی پیش می آید، روشهای مبتنی بر جستجو ممکن هست به محاسبات بیش از حد بزرگی نیاز داشته باشند [25][43] . در واقع، "روش های بسیاری است که در آزمایشگاه جذاب و زیبا هستند و قابل اعمال در این زمینه میباشند ، زیرا آنها فاقد مقیاس پذیری هستند [21] .

در این سناریو، موازی سازی ممکن است یک راه مناسب برای بهبود عملکرد هم از نظر زمان محاسباتی و هم از نظر اثربخشی در زمینه اکتشاف در فضایی جستجو باشد. علاوه بر این، بسیاری از این تکنیک ها به صورت "موازی سازی طبیعی " هستند[21]  . در واقع، جمعیت ها در ویژگی های الگوریتم ژنتیک (GA)  اجازه می دهند تا تابع fitness در هر فرد به صورت موازی محاسبه شود. با این حال، تلاشهای بسیار کمی برای موازی سازی SBST ارائه شده است. همانطور که در [43] گفته شده است ،یکی از موانع مطرح در اجرای موازی مسایل بزرگ، هزینه های بالای موازی سازی و  زیرساخت های اجرای موازی میباشد .

 

چکیده:

تست نرم افزار یکی از فلیدهای مهم برای کاوش در زمینه های کاربردی با استفاده از تکنیک های جستجوی مبتنی بر  طیف وسیعی از مسائل تستینگ با استفاده از الگوریتم ژنتیک میباشد. با این وجود،در تاریخ تست نرم افزار مبتنی بر جستجو یا همان (SBST) محدودیتهایی در صنعت پیدا کرده اند. یکی از فیلدهای دیگر نرم افزارهای مهندسی مبتنی بر جستجو این هست که زمانی که مشکلات بزرگی پیش می آید، روشهای مبتنی بر جستجو ممکن هست به محاسبات بیش از حد بزرگی نیاز داشته باشند. در این سناریو، موازی سازی ممکن هست باعث بهبود عملکرد سیستم شود که در حقیقت این روشها روشهای "موازی سازی طبیعی " میباشند. با این وجود تلاشهای بسیار کمی برای موازی سازی SBST صورت گرفته است . در این مقاله، ما یک الگوریتم ژنتیک موازی را برای تولید خودکار مجموعه تست JUnit  معرفی میکنیم. این راه حل در سیستم های هادوپ و با استفاده از MapReduce صورت گرفته است که به خوبی در محیط رایانش ابری و کارتهای گرافیکی پشتیبانی میشوند.بنا براین این الگوریتم یک ایده قابل قبول از الگوریتمهای ژنتیک برای موازی سازی مقیاس بالا میباشد.در این طرح یک تجزیه و تحلیل اولیه در باره ارزیابی speed-up در حالت اجرای سریال انجام شد. تجزیه و تحلیل صورت گرفته بر اساس منابع سورس باز کتابخانه ای در دنیای واقعی بوده است.

فهرست مطالب :

چکیده

مقدمه

II . یک الگوریتم ژنتیک برای تولید خودکار مجموعه های تست

III. یک الگوریتم ژنتیک موازی مبتنی بر HADOOP MAPREDUCE

  1. استراتژی های موازی سازی
  2. Map Reduce
  3. HadoopMapReduce
  4. الگوریتم ژنتیک موازی پیشنهاد شده بر پایه HadoopMapReduce  

IV. ارزیابی مقدماتی

  1. موضوع
  2. ملاک  ارزیابی
  3. آزمایش کردن
  4. نتیجه گیری
  5. تهدید اعتبار

V. کارهای مرتبط

A.     الگوریتمهای ژنتیک موازی مبتنی بر MapReduce

B.     الگوریتم ژنتیک موازی برای تست خودکار

C.     روشهای موازی مبتنی بر جستجو در مهندسی نرم افزار

D.     اجرای موازی تست

IV. نتیجه گیری و کارهای آینده

این پروژه مناسب درس الگوریتمهای موازی و سایر دروس مرتبط میباشد.

امکانات اصلی پروژه :

1.      تحویل فایل پاور پوینت همراه با اعمال انیمیشن های مربوطه بصورت استاندارد جهت ارائه به استاد

2.      تحویل فایل ترجمه مقاله

3.      تحویل مقاله اصلی

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

یک الگوریتم ژنتیک برای تولید خودکار مجموعه های تست,یک الگوریتم ژنتیک موازی مبتنی بر HADOOP MAPREDUCE ,استراتژی های موازی سازی,Map Reduce ,HadoopMapReduce ,الگوریتم ژنتیک موازی پیشنهاد شده بر پایه HadoopMapReduce , پایان نامه ارشد , پروژه الگوریتم موازی, ترجمه و پاورپوینت الگوریتم موازی, ناب پروژه ، پروژه دانشجویی