گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

تجزیه و تحلیل سیستم نرم افزاری آنلاین یک موسسه خیریه آنلاین


قیمت قبلی : 15200  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 15200   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 2087

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پروژه با رشنال رز تهیه شده و شامل کلیه نمودارهای ترتیبی، یوزکیس، نمودار فعالیت ، نمودار کلاس، نمودار همکاری و سایر نمودار های مربوطه میباشد . در این سیستم (سیستم نرم افزاری آنلاین یک موسسه خیریه آنلاین) که به صورت آنلاین ارائه میگردد، افراد خیر به صورت حضوری (با مراجعه به موسسه) و یا آنلاین کمک های خود را جهت یاری رساندن به بیماران خاص بصورت نقدی و غیره نقدی در اختیار موسسه و یا بصورت پرداخت آنلاین به حساب موسسه واریز و یا تحویل میدهند.

موسسه نیز اطلاعات مربوط به افراد خیر و کمک های نقدی یا غیره نقدی ارائه شده به موسسه را در بانک اطلاعاتی خود نگهداری و آرشیو میکند . خیرین همچنین میتوانند در برنامه های تنظیم شده توسط موسسه مثل حضور با بیماران و یا شرکت در مسابقات مربوطه نیز حضور داشته باشند .

افراد خیر با استفاده از رابطه بین موسسه و بیماران، به بیمارانی که ساکن منزل هستند میتوانند کمک های نقدی خود و یا روانکاوی بدهند. همچنین در این سیستم مسئول برنامه های موسسه،  به بیمارانی که ساکن موسسه هستند سرویس هایی مثل سرویس درمانی، روانکاوی ، بهداشتی، تورهای کوتاه ، سفرهای زیارتی و ... داده میشود . این امکانات و خدمات مستقیما توسط مسئول برنامه های موسسه به بیماران ساکن موسسه ارائه میگردد .

در این سیستم موسسات کوچکتر نیز میتوانند بصورت مستقیم با رده های بالاتر در ارتباط بوده و یاری دهندگان را به موسسه اصلی معرفی کنند . این پروسه به صورت آنلاین انجام میشود که برای محقق شدنش نیازمند این میباشد که ابتدا موسسه های کوچکتر در وب سایت مربوطه ثبت نام کرده و پس از تایید عضویت توسط مدیر سیستم، این امکان فراهم میشود که کاربران افراد یاری دهنده  را به موسسه مرکزی معرفی کنند .

طراحی مدل های UML مربوط به این سیستم توسط نرم افزار مدل سازی Rational Rose تهیه و پیاده سازی شده است .

اکتورهای موجود در سیستم

    در ابتدا لازم هست عوامل و اکتورهای موجود در سیستم مورد بررسی قرار گیرد. اکتورهایی که در این سیستم در جریان و یا ارتباط مستقیم دارند عبارتند از :

  1. افراد خیر
  2. مدیر سیستم
  3. موسسات کوچک
  4. مسئول برنامه های موسسه

امکانات اصلی پروژه :

  1. تهیه نمودار ها در قالب فایل رشنال رز
  2. کیفیت مناسب در طراحی نمودار ها
  3. ظاهر گرافیکی مناسب

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پروژه موسسه خیریه با rational rose ,پروژه رشنال رز , دانلود نمودار های موسسه خیریه آنلاین , تجزیه و تحلیل سیستم موسسه خیریه آنلاین , پروژه موسسه خیریه آنلاین , موسسه خیریه, دانلود پروژه تحلیل موسسه خیریه, پروژه موسسه خیریه, سیستم موسسه خیریه آنلاین, نمودار یوزکیس موسسه خیریه, سورس پروژه موسسه خیریه , سورس rational rose , پروژه rational rose , تجزیه و تحلیل سیستم موسسه خیریه , فایل uml موسسه خیریه , ناب پروژه, پروژه دانشجویی