گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 1032
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 870
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 894798
   

داکیومنت پیش بینی بیماری دیابت با استفاده از کا نزدیکترین همسایه(KNN) با رپیدماینر- rapidminer


قیمت قبلی : 24100  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 24100   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 534

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

در این شبیه سازی که با نرم افزار داده کاوی رپیدماینر انجام شده است عملیات خود را بروی داده های مربوط به بیماری دیابت که از دیتاست های محبوب وب سایت UCI می باشد انجام می دهد. در این پروژه انواع الگوریتم های دسته بندی یا classification همچون الگوریتم کا نزدیکترین همسایه(KNN) بروی دیتاست دیابت اجرا شده و در نهایت دقت هر کدام بر روی داده های test محاسبه شده و در نهایت کلیه الگوریتم ها با هم مقایسه می گردد.

کلیه مراحل شبیه سازی همراه با نتایج بدست آمده در نرم افزار داده کاوی رپید ماینر شبیه سازی شده است. با توجه به اینکه شبیه سازی و نتایج بدست آمده در این پروژه با سایر روشهای مشابه مقایسه شده است، داکیومنت کامل مقایسه روش ها نیز موجود می باشد. در نهایت مشاهد می گردد که دقت الگوریتم کا نزدیکترین همسایه(KNN) جهت شناسایی و پیش بینی بیماری دیابت در حدود 73%، دقت الگوریتم نایو بیز در حدود 78% و در نهایت دقت الگوریتم KNN بروی دیتاست دیابت تقریبا 66% می باشد.

دیتا ست:

جهت دانلود دیتاست مربوط به بیماری دیابت کافیست از لینک http://www.technologyforge.net/Datasets/ استفاده گردد و در صفحه باز شده بروی لینک مربوط به دیتاست دیابت کلیک کرده تا انواع پسوند های مربوط به این دیتاست دانلود و در اختیار شما قرار گیرد.

امکانات اصلی پروژه :

  1. تحویل داکیومنت چند صفحه ای از خروجی ها و نتایج بدست آمده
  2. تحویل سورس فایل های تهیه شده
  3. ارائه کامنت های مربوط به هر خط یا بلاک نوشته شده
  4. دانلود سورس پروژه بلافاصله پس از خرید همراه با تحویل کد پیگیری

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,پروژه پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,سورس پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,دانلود پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,پروژه آماده پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,آموزش پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,انجام پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر, پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN), پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,پروژه پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,سورس پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,دانلود پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,پروژه آماده پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,آموزش پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,انجام پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer, پیش بینی بیماری دیابت با کا نزدیکترین همسایه(KNN),انجام پروژه دانشجویی