گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 6
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 1048
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 4027
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 1125225
   

داکیومنت پیش بینی بارش باران با استفاده از روش کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر


قیمت قبلی : 27800  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 27800   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 694

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

در این پروژه که با نرم افزار داده کاوی رپید ماینر تهیه شده است, عملیات پیش بینی بارندگی را با استفاده از کا نزدیکترین همسایه(KNN) یا الگوریتم کا نزدیکترین همسایه(KNN) انجام داده و ضمن رسم درخت نتایج را نیز نمایش می دهد. روال کار بدین صورت است که ابتدا با توجه به حجم داده های مربوط به بارندگی که در اختیار داریم, 30% از داده ها را به عنوان داده های Test یا داده های ازمایشی در نظر گرفته و 70% از داده ها را نیز به عنوان داده های Train یا داده های آموزشی در نظر می گیریم. سپس ابتدا داده های train را به مدل مربوطه ایمپورت کرده و مدل تولید  شده با کا نزدیکترین همسایه(KNN) را آموزش می دهیم. پس از اینکه مدل با توجه به داده های آموزشی, آموزش داده شده داده های test مه 30% از داده ها را تشکیل می دهد را جهت ارزیابی و محاسبه دقت به مدل نیز ایمپورت میکنیم. مدل آموزش دیده تک به تک نمونه ها را ارزیابی نموده و ضمن رسم کا نزدیکترین همسایه(KNN) تهیه شده بر اساس متد Information Gain نتایج پیش بینی و دقت روش را محاسبه نموده ونمایش می دهد.

امکانات اصلی پروژه :

  1. تحویل داکیومنت چند صفحه ای از خروجی ها و نتایج بدست آمده
  2. تحویل سورس فایل های تهیه شده
  3. ارائه کامنت های مربوط به هر خط یا بلاک نوشته شده
  4. دانلود سورس پروژه بلافاصله پس از خرید همراه با تحویل کد پیگیری

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,پروژه پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,سورس پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,دانلود پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,پروژه آماده پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,آموزش پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر,انجام پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در رپیدماینر, پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN), پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,پروژه پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,سورس پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,دانلود پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,پروژه آماده پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,آموزش پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer,انجام پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN) در rapidminer, پیش بینی بارش باران با کا نزدیکترین همسایه(KNN),انجام پروژه دانشجویی