گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

پیاده سازی الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب - matlab


قیمت قبلی : 17300  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 17300   تومان
بانک : سایر بانک های اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1098

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

یکی از مهمترین الگوریتم های داده کاوی و هوش مصنوعی، الگوریتم بهینه سازی جستجوی هارمونی است. در این پروژه، الگوریتم جستجوی هارمونی با استفاده از نرم افزار برنامه نویسی متلب بروی مجموعه ای داده ها شبیه سازی شده است. روال کار در این پساده سازی بدین صورت است که پس از بارگذاری داده های مربوطه، الگوریتم جستجوی هارمونی را بروی داده ها اجرا شده و مسئله را حل می نماید.

بطور کلی یکی از مهمترین الگوریتم های بهینه سازی، روش جستجوی هارمونی است که در بسیاری از مسائل بروز و دنیای واقعی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این پروژه نیز پروژه های بهینه سازی دیگری نیز وجود دارد که میتوانید در لیست پروژه های متلب مشاهده نمایید.

از جمله مهمترین استفاده از این سورس بکارگیری در دنیای واقعی و ضمن استفاده در پروژه های درسی مختلف می تواند در پیاده سازی پایان نامه های ارشد و دکتری مناسب باشد. این پروژه همچنین دارای نتایج و نمودارهایی است که پس از اجرا به صورت پویا قابل نمایش و گزارش گیری می باشد.

امکانات اصلی پروژه :

  1. امکان دانلود سورس شبیه سازی شده
  2. امکان دانلود خروجی های مربوطه به پیاده سازی
  3. امکان دانلود دیتاست

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،پیاده سازی الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،شبیه سازی الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،پروژه الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،دانلود الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،سورس الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،مقاله الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،پروژه رایگان الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،نمونه کد الگوریتم جستجوی هارمونی در متلب،الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab،پیاده سازی الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab ،شبیه سازی الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab ،پروژه الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab ،دانلود الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab ،سورس الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab ،مقاله الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab ،پروژه رایگان الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab ،نمونه کد الگوریتم جستجوی هارمونی در matlab