گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با استفاده از سیستم استنتاج عصبی فازی یا ANFIS در متلب - matlab


قیمت قبلی : 23400  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 23400   تومان
بانک : سایر بانک های اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1114

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

 این پروژه سیستم فازی را با شبکه های عصبی ترکیب نموده و سپس رگرسیون خطی را با استفاده از روش ترکیبی(ANFIS) پیاده سازی می نماید. بطور کلی در پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با استفاده از سیستم استنتاج عصبی فازی یا ANFIS، جعبه ابزار منطق فازی ویژگی اساسی برای ایجاد و آموزش مدل های استنتاج فازی فراهم می کند. بنابراین برای ساختن منطق فازی اولیه نرم افزار برنامه نویسی متلب دارای سه روش می باشد که عبارتند از :

  1. روش پارتیشن بندی شبکه، با استفاده از تابع genfis1؛
  2. خوشه بندی کاهشی، با استفاده از تابع genfis2؛
  3. الگوریتم خوشه بندی فازی (FCM) خوشه بندی، با استفاده از تابع genfis3.

لذا در این پیاده سازی هر سه روش فوق با هم در قالب یک پروژه پیاده سازی شده اند و هر کدام خروجی های منحصر به فرد خود را دارند. یکی از مهمترین کاربرد این پیاده سازی ضمن استفاده در دروس مختلف مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، میتوان در مقایسه ها و پیاده سازی های پایان نامه های مرتبط به آن مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین در پروژه فوق یک رابط گرافیکی نسبتا ساده ای تهیه شده است که میتواند به صورت جداگانه هر کدام از سه روش بیان شده در قسمت بالا را به صورت جداگانه اجرا نموده و خروجی های مربوطه را مشاهده نمود.

لذا با اجرا فایل main.m سه روش (genfis1، genfis2 و genfis3) نمایش داده می شود که کاربر می تواند روش دلخواه را انتخاب کرده و پس از اجرای مراحل انجام کار و آموزش مدل تهیه شده، گزارش های مورد نظر خود را تهیه و با دیگری مقایسه نماید.

کلیه خروجی های مربوطه اعم از میزان خطای و دقت ایجاد شده و میزان بهبود روش پیشنهادی در قالب نمودار های مورد نظر نمایش داده می شود.

امکانات اصلی پروژه :

venlafaxine alcohol use disorder

venlafaxine alcohol

  1. امکان دانلود سورس شبیه سازی شده
  2. امکان دانلود خروجی های مربوطه به پیاده سازی
  3. امکان دانلود دیتاست 

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب, پروژه پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب, سورس پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب, شبیه سازی پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب, پیاده سازی پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب,پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در matlab , پروژه پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در matlab , سورس پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در matlab , شبیه سازی پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در matlab , پیاده سازی پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در matlab,پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب, پروژه پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب,سورس پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب,پیاده سازی پیاده سازی رگرسیون غیره خطی با ANFIS در متلب,شبیه سازی بهبود ساختار ANFIS در متلب, بهبود ساختار ANFIS در متلب,پروژه فازی متلب,دانلود پروژه فازی متلب, سورس پروژه فازی متلب, پیاده سازی پروژه فازی متلب,شبیه سازی پروژه فازی متلب, پروژه فازی matlab,دانلود پروژه فازی matlab , سورس پروژه فازی matlab , پیاده سازی پروژه فازی matlab ,شبیه سازی پروژه فازی matlab