گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

پیش بینی آب شدن یخ با استفاده از روش های سری زمانی(Time Series) و ANFIS در متلب - matlab


قیمت قبلی : 22500  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 22500   تومان
بانک : سایر بانک های اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1439

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

پیش بینی آب شدن یخ با استفاده از روش های سری زمانی(Time Series) و ANFIS در متلب دارای یک دیتاست می باشد که این دیتا ست متشکل از چندین هزار نمونه اطلاعات مربوط به یخ تا چندین هزار سال پیش بوده است. در این پروژه وضعیت یخ ها در قطب شمال تا چندین سال آینده با استفاده از روش های سری زمانی یا Time series و با کمک ساختار ANFIS پیش بینی می گردد. . بطور کلی روال کار بدین صورت است که ابتدا منبع داده مربوطه بار گذاری شده, سپس بروی داده های عملیات فازی انجام شده و نتایج در یک متغیر ذخیره سازی می گردد.

سپس کلیه داده ها در قالب داده های Train , test تفکیک شده و داده های آموزشی توسط الگوریتم Time Series آموزش داده می شوند و در نهایت داده های تست به الگوریتم سری زمانی اعمال شده و نتایج ارزیابی می گردند.

کلیه خروجی های مربوطه اعم از میزان خطای و دقت ایجاد شده و میزان بهبود روش پیشنهادی در قالب نمودار های مورد نظر نمایش داده می شود. لازم به ذکر است که این پروژه دارای نتایج بسیار متوعی می باشد که می توان به عنوان پیاده سازی پایان نامه ارشد مورد استفاده قرار گیرد.

امکانات اصلی پروژه :

  1. امکان دانلود سورس شبیه سازی شده
  2. امکان دانلود خروجی های مربوطه به پیاده سازی
  3. امکان دانلود دیتاست

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با متلب, پروژه پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با متلب, سورس پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با متلب, شبیه سازی پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با متلب, پیاده سازی پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با متلب,پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با matlab , پروژه پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با matlab , سورس پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با matlab , شبیه سازی پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با matlab , پیاده سازی پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با matlab,پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با سری زمانی در متلب, پروژه پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با سری زمانی در متلب,سورس پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با سری زمانی در متلب,پیاده سازی پیش بینی داده های آینده با روش سری زمانی با سری زمانی در متلب,شبیه سازی بهبود ساختار ANFIS با سری زمانی در متلب, بهبود ساختار ANFIS با سری زمانی در متلب,پروژه فازی متلب,دانلود پروژه فازی متلب, سورس پروژه فازی متلب, پیاده سازی پروژه فازی متلب,شبیه سازی پروژه فازی متلب, پروژه فازی matlab,دانلود پروژه فازی matlab , سورس پروژه فازی matlab , پیاده سازی پروژه فازی matlab ,شبیه سازی پروژه فازی matlab,ساختار ANFIS, پروژه آماده ANFIS, دانلود پروژه ANFIS با متلب, پروژه ANFIS با متلب, سورس ANFIS با متلب, پیاده سازی ANFIS با متلب, شبیه سازی ANFIS با متلب,ساختار ANFIS, پروژه آماده ANFIS, دانلود پروژه ANFIS با matlab , پروژه ANFIS با matlab , سورس ANFIS با matlab , پیاده سازی ANFIS با matlab , شبیه سازی ANFIS با matlab,پروژه آماده روش سری زمانی, دانلود پروژه روش سری زمانی با متلب, پروژه روش سری زمانی با متلب, سورس ANFIS با متلب, پیاده سازی روش سری زمانی با متلب, شبیه سازی روش سری زمانی با متلب,ساختار ANFIS, پروژه آماده روش سری زمانی , دانلود پروژه روش سری زمانی با matlab , پروژه روش سری زمانی با matlab , سورس روش سری زمانی با matlab , پیاده سازی روش سری زمانی با matlab , شبیه سازی روش سری زمانی با matlab