گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با الگوریتم بهینه ساز PSO در متلب - matlab


قیمت قبلی : 21500  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 21500   تومان
بانک : Excel
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1444

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با الگوریتم بهینه ساز PSO یا اجتماع ذرات دارای یک دیتاست می باشد که این دیتا ست متشکل از چندین هزار نمونه بوده است. در این پروژه آموزش و بهینه سازی ساختار ANFIS در متلب با استفاده از الگوریتم بهینه سازی PSO انجام شده است. بطور کلی روال کار بدین صورت است که ابتدا منبع داده مربوطه بار گذاری شده، سپس بروی داده های عملیات فازی انجام شده و نتایج در یک متغیر ذخیره سازی می گردد.

سپس کلیه داده ها در قالب داده های Train , test تفکیک شده و داده های آموزشی توسط الگوریتم PSO آموزش داده می شوند و در نهایت داده های تست به الگوریتم PSO اعمال شده و نتایج ارزیابی می گردند.

کلیه خروجی های مربوطه اعم از میزان خطای و دقت ایجاد شده و میزان بهبود روش پیشنهادی در قالب نمودار های مورد نظر نمایش داده می شود.

همچنین پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با الگوریتم ژنتیک در متلب نیز موجود است که میتوانید به صورت جداگانه خریداری نمایید.

امکانات اصلی پروژه :

atarax appetite

atarax 8 month old hjerteogvin.website

  1. امکان دانلود سورس شبیه سازی شده
  2. امکان دانلود خروجی های مربوطه به پیاده سازی
  3. امکان دانلود دیتاست

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب, پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب, سورس بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب, شبیه سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب, پیاده سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با متلب,بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab , پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab , سورس بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab , شبیه سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab , پیاده سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با matlab,بهینه سازی ساختار ANFIS با PSO در متلب, پروژه بهینه سازی ساختار ANFIS با PSO در متلب,سورس بهینه سازی ساختار ANFIS با PSO در متلب,پیاده سازی بهینه سازی ساختار ANFIS با PSO در متلب,شبیه سازی بهبود ساختار ANFIS با PSO در متلب, بهبود ساختار ANFIS با PSO در متلب,پروژه فازی متلب,دانلود پروژه فازی متلب, سورس پروژه فازی متلب, پیاده سازی پروژه فازی متلب,شبیه سازی پروژه فازی متلب, پروژه فازی matlab,دانلود پروژه فازی matlab , سورس پروژه فازی matlab , پیاده سازی پروژه فازی matlab ,شبیه سازی پروژه فازی matlab