گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

خوشه بندی الگوی تصویر با الگوریتم K-MEANS در رپیدماینر - Rapid miner


قیمت قبلی : 24300  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 24300   تومان
بانک : Excel
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 2276

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

در این پروژه که با نرم افزار رپید ماینر نسخه 5 تهیه شده است، عملیات خوشه بندی الگوی تصویر  با استفاده از K-MEANS انجام شده است. ورودی مسئله دیتاست الگوهای تصاویر  بوده و عملیات خوشه بندی با استفاده از روش K-MEANS صورت گرفته و در نهایت الگوهای تصاویر  مربوطه خوشه بندی شده و در قالب یک فایل اکسل همراه با عدد خوشه بندی شده به خروجی ارسال می کند.

روش کار بدین صورت است که دیتاست الگوهای تصاویر  مربوط به یک سری تصاویر به مدل وارد شده و با استفاده از روش K-MEANS مدل مورد نظر ساخته می شود. پس از تولید مدل مربوطه داده های مرتبط به یک چند تصاویر جهت خوشه بندی به مدل وارد می شود و در آخر نیز میزان الگوهای تصاویر  خوشه بندی شده مربوط به آن داده های را نمایش می دهد.پروژه تهیه شده به گونه ای است که داده های مربوط به عنوان ورودی در قالب فایل اکسل به شبیه سازی وارد شده و خروجی مورد مورد نظر با مقادیر خوشه بندی شده و در قالب فایل اکسل تولید می گردد. لازم به ذکر است که این پروژه نیز شامل یک فایل داکیومنت است که نتایج مربوط به خوشه بندی را انجام داده و با روشهای دیگر مورد مقایسه قرار داده است.

کلیه سفارشات مربوط به پایان نامه، پروژه درسی، پیاده سازی مقاله و تدوین و نگارش پروپوزال در زمینه داده کاوی و غیره و همچنین با ابزار رپیدماینر پذیرفته می شود.

امکانات اصلی پروژه :

antidepressants and alcohol withdrawal

antidepressants and alcohol withdrawal

  1. امکان دانلود سورس اصلی با رپید ماینر
  2. ارائه داکیومنت مربوطه نحوه اجرا روش فوق
  3. امکان دانلود دیتاست مربوط به الگوه های تصاویر

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

سورس K-MEANS در رپیدماینر, دانلود K-MEANS در رپیدماینر, پروژه K-MEANS در رپیدماینر, پروژه خوشه بندی با K-MEANS در رپیدماینر, K-MEANS در رپیدماینر, الگوریتم K-MEANS, آموزش ساخت K-MEANS در رپیدماینر, خوشه بندی الگوهای تصاویر با K-MEANS, آموزش خوشه بندی الگوهای تصاویر , خوشه بندی الگوهای تصاویر , K-MEANS, k نزدیکترین همسایه, آموزش NN ,ناب پروژه, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, پروژه دانشجویی، رپید ماینر, آموزش رپید ماینر, مدل سازی با رپیدماینر, الگوریتم K-MEANS با رپید ماینر, دوره مجازی رپیدماینر, پروژه رپیدماینر