گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

استخراچ قوانین از الگوی تصویر با الگوریتم FP-GROWTH در رپیدماینر - Rapid miner


قیمت قبلی : 25200  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 25200   تومان
بانک : Excel
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1415

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

در این پروژه که با نرم افزار رپید ماینر نسخه 5 تهیه شده است، عملیات استخراچ قوانین از الگوی تصویر  با استفاده از FP-GROWTH انجام شده است. ورودی مسئله دیتاست الگوهای تصاویر  بوده و عملیات استخراچ قوانین با استفاده از روش FP-GROWTH صورت می گیرد.

روش کار بدین صورت است که دیتاست الگوهای تصاویر  مربوط به یک سری تصاویر به مدل وارد شده و با استفاده از روش FP-GROWTH مدل مورد نظر ساخته می شود. پس از تولید مدل مربوطه داده های مرتبط به یک چند تصاویر جهت استخراچ قوانین به مدل وارد می شود و در آخر نیز میزان الگوهای تصاویر  طبقه بندی شده مربوط به آن داده های را نمایش می دهد.پروژه تهیه شده به گونه ای است که داده های مربوط به عنوان ورودی در قالب فایل اکسل به شبیه سازی وارد شده و خروجی مورد مورد نظر با مقادیر طبقه بندی شده و در قالب فایل اکسل تولید می گردد. لازم به ذکر است که این پروژه نیز شامل یک فایل داکیومنت است که نتایج مربوط به طبقه بندی را انجام داده و با روشهای دیگر مورد مقایسه قرار داده است.

کلیه سفارشات مربوط به پایان نامه، پروژه درسی، پیاده سازی مقاله و تدوین و نگارش پروپوزال در زمینه داده کاوی و غیره و همچنین با ابزار رپیدماینر پذیرفته می شود.

امکانات اصلی پروژه :

  1. امکان دانلود سورس اصلی با رپید ماینر
  2. ارائه داکیومنت مربوطه نحوه اجرا روش فوق
  3. امکان دانلود دیتاست مربوط به الگوه های تصاویر

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

سورس FP-GROWTH در رپیدماینر, دانلود FP-GROWTH در رپیدماینر, پروژه FP-GROWTH در رپیدماینر, پروژه استخراچ قوانین با FP-GROWTH در رپیدماینر, FP-GROWTH در رپیدماینر, الگوریتم FP-GROWTH, آموزش ساخت FP-GROWTH در رپیدماینر, استخراچ قوانین از الگوهای تصاویر با FP-GROWTH, آموزش استخراچ قوانین از الگوهای تصاویر , استخراچ قوانین از الگوهای تصاویر , FP-GROWTH, k نزدیکترین همسایه, آموزش NN ,ناب پروژه, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, پروژه دانشجویی، رپید ماینر, آموزش رپید ماینر, مدل سازی با رپیدماینر, الگوریتم FP-GROWTH با رپید ماینر, دوره مجازی رپیدماینر, پروژه رپیدماینر