گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين :
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز :
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز :
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل :
   

طراحی ربات با استفاده از یادگیری ماشین با matlab


قیمت قبلی : 65000  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 65000   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 1327

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

در این قسمت توضیحاتی در مورد نحوه ی اجرای برنامه ارائه خواهیم داد:
برای اجرای برنامه از میان فایل های موجود، روی فایل robo_ctrl_panel.m دابل کلیک کنید. پس از اجرای برنامه، پنجره اصلی آن همانند شکل بالا نمایش داده میشود. این پنجره، پنجره اصلی برنامه بوده که کنترل رباط مورد بررسی با استفاده از آن صورت میگیرد. برای اجرای برنامه نیاز است که یک رباط از طریق پورت سریال COM3 به دستگاه رایانه متصل شود. پس از اتصال، میتوان از منوی اصلی، رباط را با استفاده از دکمه¬های پیش بینی شده کنترل کرد.

از میان توابع موجود، مهمترین تابع، REINFORCEMENT_LEARNING است که عمل یادگیری تقویتی رباط با استفاده از آن صورت می-گیرد. یادگیری تقویتی (Reinforcement Learning) یکی از روش های یادگیری در سیستم های هوشمند است که براساس رابطه ی علت و معلولی عمل می کند. در این روش یادگیری عامل هوشمند (Agent) با توجه به وضعیتی که در محیط دارد، عملی را بر روی محیط انجام می دهد و منتظر نتیجه ی عملش می ماند. این نتیجه می تواند در قالب یک پاداش یا تنبیه باشد. اگر نتیجه در قالب پاداش باشد، عمل انجام شده مطلوب بوده و عامل به هدفی که در آن محیط دارد نزدیک شده است. ولی اگر نتیجه در قالب تنبیه باشد، عمل انجام شده نامطلوب بوده و عامل از هدفش دور شده است. عامل باید یاد بگیرید که چه اعمالی را انجام دهد تا پاداش بیش تری را کسب کند و در نهایت به هدفش برسد.

همه ی ما در کودکی با الگویی مشابه یادگیری تقویتی راه رفتن را آموختیم. زمانی که پس از چندین گام برداشتن به زمین می خوردیم (تنبیه)، سعی می کردیم اعمال حرکتی خود را به گونه ای اصلاح کنیم تا تعادل خود را به هنگام راه رفتن حفظ کنیم (پاداش). در نهایت هم به هدف خود که راه رفتن بود رسیدیم. در واقع در یادگیری تقویتی بازخوردی  به صورت عبارات کمکی مثبت (پاداش) یا منفی (جریمه) به عامل یادگیرنده داده می شود. غالبا پاداش ها مقادیر اسکالری همچون 1- برای یک کار بد و +1 برای یک کار خوب هستنند.

امکانات اصلی پروژه :

  1.       پیاده سازی گرافیکی مسئله ربات

  2.       داکیومنت مختصری از نحوه ی پیاده سازی

  3.       کدها در حد امکان کامنت گذاری شده  اند

  4.       مقاله مورد نظر که پیاده سازی شده است موجود میباشد

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پیاده سازی ربات با متلب , پروژه ربات با روش یادگیری ماشین , ربات هوشمند با matlab , پیاده سازی مقاله ربات بروش یادگیری ماشین, شبیه سازی ربات با متلب , دانلود پروژه ربات هوشمند, یادگیری ماشین با ربات هوشمند در متلب , پیاده سازی ربات بروش یادگیری تقویتی در matlab , ناب پروژه