گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 975
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 236
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 4,217,592
   

پروژه اتوماسیون اداری با زبان VB.NET


قیمت قبلی : 104040  تومان
 تخفیف : 70  %
قیمت  جدید: 61200   تومان
بانک : SQL Server 2008
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : admin - admin

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 6785

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این برنامه ي کارتابل نامه با پايگاه دادهsql server 2008 & وبه زبان vb.net 2010 )ويندوز اپليکيشن) & تحت lan (به صورت کلاينت و سروري که نيازي نباشه که سيستم ها ip هم را داشته باشند همه با سرور در ارتباط باشند و اطلاعاتشان را به سرور فرستاده و از اون اطلاعات دريافت کنند( که برای یک دفتر طراحی میشه در اين دفتر شش گروه وجود داره ،هر گروه چند کارشناس و يک رييس گروه داره اگه اسامي اين گروه هارو که براتون در یک فایل اکسل ارسال کردم درنظر بگیریم ،این کارتابل نامه مخصوص گروه IT است . که سایر گروه ها درخواست هایشان را طی یک نامه برای این گروه ارسال میکنند و گروه IT هم طی یک نامه جواب گروه مقابل را میدهد. و الگوی تمام این نامه هارا نیز برایتان ارسال میکنم .در واقع این کارتابل نامه يک سيستم پي پرلس مخصوص گروه IT است. اين رو هم بايد در نظر بگيريم که هر کارشناس بايد يک کارتابل نامه مخصوص خود داشته باشه که وقتی به سیستم لوگین میشه نامه های خودشو مشاهده کنه . حال روال ارسال بايد به اين طريق باشه که : مثلا گروه صنعت ميخواد درخواستي به گروه IT ارسال کنه : کارشناس مورد نظر در گروه صنعت پيش نويس نامه را آماده ميکند و چون اجازه ارسال مستقيم نامه رو به گروه IT نداره و حق امضا هم نداره بايد اول نامه را براي رييس گروه خودش ارسال کنه وبعد رييس گروه صنعت بعد از ويرايش و امضا نامه، نامه رو براي رييس گروه IT ارسال ميکنه و ***هرنامه اي که ارسال ميشه يک رونوشت هم بايد به مدير کل دفتر که گروه دفتر است ارسال بشه *** رييس گروه IT بعد از گرفتن نامه آن را پاراف و براي کارشناس مربوطه در همين گروه جهت اقدام ارسال ميکنه .و اين نامه ها در ورد2007 طراحي شدن وبايد به عنوان الگو در برنامه قرار بيگيرند که فقط بايد اطلاعات درخواست مورد نظر در اين الگو قرار بيگرد و بعد ارسال شود. اين برنامه تحت شبکه لن است هر کلاينت که لوگين کرد به سرور اين برنامه بايد نامه هاي مربوط به خودش رو ببينه و بايد کارتابل خودش رو داشته باشه دسترسي هاي مختلفي هم داريم که شامل : کاربر عادي که شامل کارشناسان و مسئول دفتر است و مدیر که همون رییس گروه ومدیرکل دفتر و معاون است و ادمین که همه دسترسی هارو داره. ورود به برنامه: هر کاربر باید برای ورود به برنامه یوزرنیم و پسورد مخصوص به خودش رو داشته باشه تا از ورود غیر مجاز سایر افراد جلوگیری بشه. دسترسی ها: کاربرعادی: - که شامل تمام کارشناسان میشود. - دسترسی به نامه های پیشنویس، ارسالی یا دریافتی خودش - تهیه پیش نویس و ارسال آن برای رییس گروه خودش مدیر: - که شامل رییس گروه ها و مدیر کل دفتر و معاون میشود - دسترسی به کارتابل خودش - امکان ویرایش پیش نویس و امضاءوارسال نامه Admin : و در برنامه admin باید دسترسی به اضافه یا ویرایش کاربران رو داشته باشه. مثلا کاربری از سمت کارشناس به رییس دفتر ارتقاء پیدا کنه ویا کاربری ازدفتر حذف یا به دفتر اضافه میشود. و تمام دسترسی های یک کاربر عادی و مدیر را داشته باشد. . دقت شود که این پروژه در مرحله اول با قیمت 1.000.000 تومان نوشته شده است و اینجا تنها با قیمت 300.000 تومان به فروش میرسد .

امکانات اصلی پروژه :

mixing melatonin and weed

mixing ibuprofen and weed link
1- دارای پنل جداگانه برای هر کاربر اعم از مدیر اصلی سیستم ، مدیر عامل ، کارشناسان و غیره
2- کدهای مورد نیاز جهت آموزش به کاربران و دانشجویان کامنت گذاری شده اند .
3- فایل exe. فایل اجرایی برنامه
4- داکیومنت بصورت فایل pdf , word

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

نرم افزار اتوماسیون اداری ، پروژه اتوماسیون با سی شارپ ، نرم افزار اتوماسیون اداری با VB.NET ، نرم افزار اتوماسیون اداری با c# ، دانلود نرم افزار اتوماسیون اداری ، سورس نرم افزار اتوماسیون اداری